Eye & Lip Renew Serum - serum do oczu i ust 15 ml

Nr. katalogowy: EC4

Producent: RHONDA ALLISON

351,20  439,00  cena obniżona: promocja cenowa - BLACK WEEK 22
Ilość

Zastosowanie:

Stymuluje naturalne zdolności samo-regeneracji skóry. Zmniejsza zmarszczki wokół oczu, ma działanie liftingujące, nadając skórze wokół oczu młodzieńczy wygląd. Polecany w przypadku zmarszczek mimicznych, kurzych łapek cieni i worków pod oczami. Doskonale nawilża i odżywia usta nadając im objętości.

Składniki aktywne:

  • Palmitynian Retinyl – Palmitynian retinylu jest najsłabszą, ale i najłagodniejszą formą witaminy A w postaci estrowej. Jego stosowanie jest możliwe nawet w przypadku cer bardzo wrażliwych, które nie tolerują mocniejszych preparatów z retinolem czy kwasem retinowym. Pod wpływem enzymów część palmitynianu może przejść w skórze w retinol, a później zostać konwertowana do kwasu retinowego - stąd często o palmitynianie retinylu mówi się pro-retinol. Palmitynian działa głównie na zewnętrzne warstwy naskórka. Reguluje proces keratynizacji, zmniejsza jego suchość i szorstkość.
  • Olejek cytrynowy – ma właściwości antyseptyczne (odkażające), niszczy drobnoustroje na skórze, błonach śluzowych i w zakażonych ranach. Charakteryzuje się długotrwałym działaniem.

 

Cholesteryl Oleyl Carbonate, Cholesteryl Stearate, Cholesteryl Nonanoate, Zea Mays (Corn) Silk Extract, Phenyl t-Butylnitrone (Spin Trap), Retinol, Ascorbic Acid (L), Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil

Procedura:

Stsoswać rano i wieczorem na okolice oczu i ust.

Zobacz także