PS Skin Brightening Gel – Depigmentujący żel 15 ml

Nr. katalogowy: PS326

Producent: RHONDA ALLISON

119,00 
Ilość

Skin Brightening Gel

Połączenie składników wybielających z odżywkami poprawiającymi system immunologiczny skóry. Wzmacnia tkanki, nawilża oraz ma właściwości antyoksydacyjne. Jedne z najlepszych inhibitorów melaniny. Rozjaśnia i działa blokująco na produkcję melaniny. 

Przy pomocy hydrochinonu, żel rozjaśniający skórę jest szybkim i skutecznym sposobem na zmianę koloru skóry. Delikatnie złuszczając skórę i zapewnia jej wsparcie antyoksydacyjne. Ta silna substancja będzie nawet wpływać na odcień skóry dla uzyskania świetlistych rezultatów. Może być stosowany czasowo. Zgodnie z instrukcją.

Dla kogo?

 • osoby borykające się z widocznymi przebarwieniami

Korzyści:

 • wykorzystanie jednego z najskuteczniejszych środków niwelujacego przebarwienia

 • rozjaśnienie przebarwień

 • wyrównanie kolorytu skóry

 • działanie antyoksydacyjne

Składniki aktywne

 • Hydrochinon to najbardziej skuteczna substancja usuwająca przebarwienia. Stososwana jest od poczatku lat 60-tych XX wieku. Organiczny związek chemiczny z grupy fenoli, zawierający dwie grupy hydroksylowe przyłączone do pierścienia benzenu.Odbarwiające działanie hydrochinonu nie polega na zmniejszeniu liczby melanocytów, lecz na hamowaniu zachodzacych z udziałem tyrozynazy rekacji enzymatycznych, które prowadzą do produkcji melaniny. W związku z tym efekty jego działania można zaobserwować dopiero po kilku miesiącach systematycznego stosowania. Skuteczność preparatów z hydrochinonem w usuwaniu lub rozjaśnianiu plam soczewicowatych, piegów, ostudy, przebarwień pozapamych, udowodniona jest na podstawie 30-letnich doświadczeń.

 • Kwas azelainowy - inhibitor tyrozynazy, hamuje wzrost i nadmierną aktywność melanocytów. Mechanizm działania w leczeniu przebarwień wiąże się z hamującym wpływem kwasu azelainowego na sytezę DNA i oddychanie komórkowe melanocytów. Przy pomocy kwasu azelainowego możemy pozbyć się blizn i przebarwień różnego pochodzenia: posłonecznych, hormonalnych, potrądzikowych czy nawet po oparzeniach. Kwas azelainowy działa bardzo dobrze na wszystkie odmiany przebarwień posłonecznych - ostudę, plamy starcze. 

 • Kwas mlekowy zatrzymuje wode w naskórku

 • Kwas kojowy jako inhibitor melaniny, zapobiegowa powstawaniu przebarwień

 • Kwas salicylowy stosowany miejscowo w preparatch działa odkażajaco, prezciwzapalnie i przeciwbólowo

 • Witamina C rozjaśnia przebarwienia, pobudza produkcję kolagenu oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Stosowanie

Stosujemy codziennie wieczorem przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące. Nastepnie nalezy zrobić półroczną przerwę. W pierwszym i ostatnim tygodniu używania preparatu należy aplikować go co drugi dzień, aby "przyzwyczaić" skórę do jego intensywnego działania.

Jeżeli występi nadmierne podrażnienie, zmniejszyć intensywność stososwania

Skład:

Propylene Glycol, Alcohol Denatured, Azelaic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aqua (Water), Lactic Acid (L), Kojic Acid, Salicylic Acid, Alcohol, Ascorbic Acid (L), Hydroxypropyl Methylcellulose

 

 

Zobacz także